Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 črc 2018, 22:22

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 VÚ 4425 Prachatice 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: VÚ 4425 Prachatice
Ahoj,Tebe si také Jardo K. pamatuji. Máš pravdu Švestka nebyl z MB ale nějak si vzpomínám, že k té Boleslavi měl nějaký vztah.
Já jsem byl do PT převelen až na jaře z PŠ Kežmarok. Do civilu jsme šli spolu myslím 27.9.1982.
Byl jsem se letos v PT podívat s celou rodinou, z našeho praporu jsou byty, buzerák se jmenuje Horní náměstí atd. Na ošetřovně je nějaká firma a na náměstí je vše nějaké hezčí ale vzpomínky jsou sále živé.
Tak kluci všem na zdraví a hlavně ať se daří - kdo se tu stavuje tak napište. Jarda Men

25 zář 2017, 17:07

Příspěvek Re: VÚ 4425 Prachatice
Zdar borci. Sloužil jsem v Prachaticích 1979-1981 na tankovém praporu. Byl jsem tuším na první rotě jako řidič na tanku č. 111 na provozce. Pamatuji Šišovského, Rudu Krále jako velitele útvaru a potom toho bigoše jak přišel po něm a neměl rád tankány. Thurnwalda, vyfásl jsem od něj 14 ostrých tři dny před civilem za nedovolené opuštění posádky. Velitel naší roty byl tuším npor. Liška? Politrukem na praporu byl tuším Vlček a náčelníkem štábu byl myslím nadporučík? Mydlár? Pamatuju Halašku. Toho jsem viděl v televizi jako plukovníka když velel přehlídce v Praze a potom byl odejit do civilu snad už jako generál. A potom samozřejmě Zdendu Zbytka. Z kluků pamatuju Honzu Adamce, Romana Kocourka, Laďu Jirku, Tibora Maršalíka, Honzu Chaloupku a Zajíčka. ten tam nasluhoval půl roku za to že seděl v Sabinově. Můj nabíječ se tuším jmenoval Standa Martínek. Staršinou byl Karel Pešička z Teplic.

25 lis 2017, 14:48
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2